Team

Team2020-06-24T08:04:35+00:00

Het Rots Bouw -team bestaat uit ongeveer 45 collega’s.

Een aantal daarvan werkt buiten als (voorman) timmerman of – metselaar. Een aantal van hen werkt vanaf kantoor. Wij vinden het altijd prettig om elkaar persoonlijk te “kennen”. Daarom vindt u hieronder de contactgegevens van de Rots Bouwers waar u telefonisch of via de mail contact mee zoekt.

Rots Bouw medewerker Egbert-Jan Rots

EGBERT-JAN ROTS
Directeur

E ejrots@rotsbouw.nl
M 06 22 93 07 88
T 0543 49 50 80

Rots Bouw medewerker Andre de Gelder

ANDRE DE GELDER
Bedrijfsleider

E adegelder@rotsbouw.nl
M 06 22 90 07 57
T 0543 49 50 14

ERWIN VAN HARXEN
Projectleider

E evanharxen@rotsbouw.nl
M 06 53 73 29 01
T  0543 49 50 10

Rots Bouw medewerker Dianne Heezen

DIANNE HEEZEN
Administratie/personeelszaken

E dheezen@rotsbouw.nl
M 06 51 01 03 46
T 0543 49 50 11

TOM BORNEBROEK
Uitvoerder

E tbornebroek@rotsbouw.nl
M 06 57 41 94 49

Rots Bouw medewerker Ronny Geurtsen

RONNY GEURTSEN
Calculator / Werkorganisator

E rgeurtsen@rotsbouw.nl
M 06 13 60 79 90
T 0543 49 50 10

Rots Bouw medewerker Paul Klein Gunnewiek

PAUL KLEIN GUNNEWIEK
Calculator

E pkleingunnewiek@ rotsbouw.nl
T 0543 49 50 13

GERBEN JAN VAN HARTEN
Projectleider

E gjvanharten@rotsbouw.nl
06 83 91 27 54
T 0543 49 50 10

Rots Bouw medewerker Ruben Heideman

RUBEN HEIDEMAN
Uitvoerder

E rheideman@rotsbouw.nl
06 23 87 95 39
T 0543 49 50 15

Rots Bouw medewerker Arjan Huinink

ARJAN HUININK
Uitvoerder

E ahuinink@rotsbouw.nl
06 30 58 74 89

 

JORDI HUMMELINK
Werkorganisator

E jhummelink@rotsbouw.nl
M 06 57 61 85 85
T 0543 49 50 10

JOOST JANSEN
Werkorganisator

E jjansen@rotsbouw.nl
M 06 23 94 97 14
T 0543 49 50 10

Rots Bouw medewerker Marvin Koenders

MARVIN KOENDERS
Administratie / Materieel

E mkoenders@rotsbouw.nl
T 0543 49 50 10

Rots Bouw medewerker Sander Krieger

SANDER KRIEGER
Planvoorbereider

E skrieger@rotsbouw.nl
M 06 13 18 74 19
T 0543 49 50 10

Rots Bouw medewerker Maarten Krieger

MAARTEN KRIEGER
Kopersbegeleider / Werkorganisator

E mkrieger@rotsbouw.nl
M 06 58 70 33 33
T 0543 49 50 26

Rots Bouw medewerker Henrico van Lochem

HENRICO VAN LOCHEM
Uitvoerder

E hvanlochem@rotsbouw.nl
M 06 53 81 31 75

Rots Bouw medewerker Wim Luimes

WIM LUIMES
Administratie

E wluimes@rotsbouw.nl
T 0543 49 50 20

ROEL TE MOLDER
Uitvoerder

E rtemolder@rotsbouw.nl
M 06 51 55 58 69

Rots Bouw medewerker Martijn de Reus

MARTIJN DE REUS
Herstelmanager CED

E mdereus@rotsbouw.nl
M 06 49 33 00 23

ARNOLD ROTS
Herstelmanager CED

E arots@rotsbouw.nl
M 06 22 67 39 55

Rots Bouw medewerker Maarten Rots

MAARTEN ROTS
Werkorganisator

E mrots@rotsbouw.nl
M 06 15 87 95 09
T 0543 49 50 10

LILIAN SCHOLTEN – AALBERS
Interne dienst

E lscholten@rotsbouw.nl
T 0543 49 50 18

RONALD VAN DER SLIGTE
Uitvoerder

E rvandersligte@rotsbouw.nl
M 06 51 45 24 18

RUDI STRONKS
Werkorganisator

E rstronks@rotsbouw.nl
M 06 51 76 26 93
T 0543 49 50 10

CORINA TIGGELOVEN – ANDRIESSEN
Werkorganisator

E ctiggeloven@rotsbouw.nl
M 06 57 61 14 80
T 0543 49 50 10

WILFRIED VAN DER VEEN
Uitvoerder

E wvanderveen@rotsbouw.nl
M 06 23 25 15 92

ARJAN VERWEIJ
Werkorganisator

E averweij@rotsbouw.nl
M 06 82 18 75 25
T 0543 49 50 10

CHRISTIAN WOLTERINK
Uitvoerder

E cwolterink@rotsbouw.nl
M 06 53 96 40 53