Rots Bouw medewerker Egbert-Jan Rots

EGBERT-JAN ROTS
Directeur

E ejrots@rotsbouw.nl
M 06 22 93 07 88
T 0543 49 50 80

Rots Bouw medewerker Andre de Gelder

ANDRE DE GELDER
Bedrijfsleider

E adegelder@rotsbouw.nl
M 06 22 90 07 57
T 0543 49 50 14

Rots Bouw medewerker Dianne Heezen

DIANNE HEEZEN
Administratie / Personeelszaken

E dheezen@rotsbouw.nl
M 06 51 01 03 46
T 0543 49 50 11

Rots Bouw medewerker Ronny Geurtsen

RONNY GEURTSEN
Calculator / Werkorganisator

E rgeurtsen@rotsbouw.nl
M 06 13 60 79 90
T 0543 49 50 25

Rots Bouw medewerker Paul Klein Gunnewiek

PAUL KLEIN GUNNEWIEK
Calculator

E pkleingunnewiek@ rotsbouw.nl
T 0543 49 50 13

Rots Bouw medewerker Erwin van Harxen

ERWIN VAN HARXEN
Projectleider

E evanharxen@rotsbouw.nl
T 0543 49 50 10

Rots Bouw medewerker Ruben Heideman

RUBEN HEIDEMAN
Uitvoerder

E rheideman@rotsbouw.nl
T 0543 49 50 15

Rots Bouw medewerker Arjan Huinink

ARJAN HUININK
Uitvoerder

E ahuinink@rotsbouw.nl
T 0543 49 50 10

Rots Bouw medewerker Douwe Hummelink

DOUWE HUMMELINK
Werkorganisator

E dhummelink@rotsbouw.nl
T 0543 49 50 10

Rots Bouw medewerker Marvin Koenders

MARVIN KOENDERS
Administratie / Materieel

E mkoenders@rotsbouw.nl
T 0543 49 50 10

Rots Bouw medewerker Sander Krieger

SANDER KRIEGER
Planvoorbereider

E skrieger@rotsbouw.nl
M 06 13 18 74 19
T 0543 49 50 16

Rots Bouw medewerker Maarten Krieger

MAARTEN KRIEGER
Kopersbegeleider / Werkorganisator

E mkrieger@rotsbouw.nl
M 06 58 70 33 33
T 0543 49 50 26

Rots Bouw medewerker Henrico van Lochem

HENRICO VAN LOCHEM
Uitvoerder

E hvanlochem@rotsbouw.nl
T 0543 49 50 10

Rots Bouw medewerker Wim Luimes

WIM LUIMES
Administratie

E wluimes@rotsbouw.nl
T 0543 49 50 20

ROEL TE MOLDER
Uitvoerder

E mailto:rtemolder@rotsbouw.nl
M 06 51 55 58 69

Rots Bouw medewerker Martijn de Reus

MARTIJN DE REUS
Herstelmanager Multiherstel/Quickhelp

E mdereus@rotsbouw.nl
M 06 49 33 00 23

ARNOLD ROTS
Herstelmanager CED/Multiherstel/Quickhelp

E mailto:arots@rotsbouw.nl
M 06 22 67 39 55

Rots Bouw medewerker Maarten Rots

MAARTEN ROTS
Werkorganisator

E mrots@rotsbouw.nl
M 06 15 87 95 09
T 0543 49 50 81

LILIAN SCHOLTEN
Interne dienst

E lscholten@rotsbouw.nl

T 0543 49 50 18

Rots Bouw medewerker Ronald van der Sligte

RONALD VAN DER SLIGTE
Uitvoerder

E rvandersligte@rotsbouw.nl
M 06 51 45 24 18
T 0543 49 50 84

RUDI STRONKS
Werkvoorbereider

E mailto:rstronks@rotsbouw.nl
M 06 51 76 26 93
T 0543 49 50 10